Ben jij ook op zoek naar meer beleving in plaats van massale evenementen over asfalt en continu de focus op snellere tijden? Doe dan mee met de Ramaker Bouw Sukerbiet Trailrun en ervaar de natuur op de Lemelerberg.
Op zondag 9 februari 2025 organiseert Team Sukerbiet voor de 10e keer de trailrun onder de naam Ramaker Bouw Sukerbiet Trailrun met dit jaar wederom 2 afstanden: 12,5 km en 25 km. Beide routes zijn uitgezet in 1 van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Met de Lemelerberg en Archemerberg, die 78 meter boven het Sallandse landschap uitsteekt, biedt dit een uniek parcours met sportieve hoogteverschillen en mooie vergezichten. De 25 km heeft 375 hoogtemeters en de 12,5 km afstand 200 hoogtemeters!
Dit startlocatie is sinds enkele jaren Natuurcamping ‘De Lemeler Esch’ in Lemele. Doordat we op deze unieke locatie mogen starten, letterlijk aan de voet van de Lemelerberg, heeft de route GEEN ASFALT.
De camping biedt mogelijkheden voor overnachten. Dit kan met name interessant zijn voor de lopers en supporters die niet in de buurt wonen. Meer informatie wat betreft de mogelijkheden voor overnachting vind je op www.lemeleresch.nl
Voor de meeste deelnemers van onze trailrun is tijd en klassering van ondergeschikt belang. Het is juist de belevenis, het lopen in deze prachtige natuur zonder enige druk van buitenaf en om een pittige nieuwe uitdaging te ervaren. Als jou dit aanspreekt, schrijf je dan in voor deze prachtige trialrun.
De ultieme sportieve uitdaging gekoppeld aan het ondersteunen van goede doelen!
Team Sukerbiet heeft tot doel om door middel van sportieve activiteiten geld in te zamelen voor goede doelen. De opbrengst van 2025 komt ten goede aan onder meer: kankerbestrijding en enkele lokale goede doelen. In 2024 hebben wij – naast geld voor kankerbestrijding en lokale doelen – in grote getale meegedaan aan de Amsterdam City Swim om geld in te zamelen tegen ALS.
Als Team Sukerbiet zijn we blij dat we Ramaker Bouw als sponsor hebben gevonden die ons kan ondersteunen om onze ambities waar te maken. Ook zijn we blij dat Landschap Overijssel ons de mogelijkheid biedt dit evenement in dit natuurgebied te organiseren. Als tegenprestatie daarvoor adopteert Team Sukerbiet jaarlijks enkele schapen van Landschap Overijssel en levert daarmee een bijdrage voor de instandhouding van de schaapskudde.
Datum: zondag 9 februari 2025
Starttijden: 25 km: 11.00 uur / 12,5 km: 11.15 uur.
Startlocatie: Natuurcamping ‘De Lemeler Esch’, Lemelerweg 16, 8148 PC, Lemele
Inschrijfgeld: € 20,00, maar we nodigen je van harte uit om een (kleine) extra donatie te doen om op die manier onze goede doelen extra te steunen!
Voorinschrijven: kan t/m 8 februari 2025 (18:00u), of totdat het maximale aantal inschrijvingen van 450 is bereikt.
Daginschrijving is mogelijk zo lang er nog plek is maar VOL = VOL
Overnachting is mogelijk op De Lemeler Esch natuurcamping. Info op www.lemeleresch.nl
Meer informatie op www.teamsukerbiet.nl
Vragen of opmerkingen? mail ons via evenementen@teamsukerbiet.nl